KONTAKT I POMOC: biuro@krainamateracy.pl
INFOLINIA: 573 053 573
Strona główna » Materace » Materace dla dorosłych » Materace nawierzchniowe

Materace nawierzchniowe

W sytuacji, gdy odczuwasz brak komfortu w czasie wypoczynku w nocy, rozwiązaniem, które w prosty sposób rozwiąże Twoje problemy, będą materace nawierzchniowe termoelastyczne. Tak określa się modele o grubości kilku centymetrów, których zadaniem jest zmiękczenie zbyt twardego lub utwardzenie zbyt miękkiego posłania oraz wyrównanie jego powierzchni. Ich kupno jest korzystnym rozwiązaniem, gdy nie chce się wydawać dużych pieniędzy na modyfikację posłania lub gdy jest ona po prostu niemożliwa.

Należy pamiętać, by wybrać model odpowiednio do własnych potrzeb i oczekiwań. Najlepsze efekty dadzą modele wypełnione pianką termoelastyczną, które dopasowują się do kształtu ciała. Warto jednak również zwrócić uwagę na efekt, jakiego oczekujemy. Jeśli chcemy utwardzić miejsce do spania, wybierzmy materac nawierzchniowy twardy. Jeśli natomiast chcemy przeciwnego efektu, dobrym rozwiązaniem będzie materac nawierzchniowy miękki.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu