KONTAKT I POMOC: biuro@krainamateracy.pl
INFOLINIA: 573 053 573
Strona główna » Informacje o firmie

Informacje o firmie

KrainaMateracy.pl jest to firma, która posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży materacy, mebli a także dodatków do wyposażenia sypialni czy pokoju dziecięcego. W naszym sklepie zakupy są proste i bezproblemowe, a przejrzysty układ graficzny pozwoli na szybkie wyszukanie produktu.
 

Kraina Materacy zapewnia swoim klientom doskonałe doradztwo oraz dobór produktu do indywidualnych preferencji. Nasz asortyment cechuje trwałość,  wysoka jakość oraz solida technika wykonania.  Polskie Materace Hevea Kraina Materacy
 

Szeroka gama oferowanych przez nas materacy czy łóżek gwarantuje, że każdy klient znajdzie produkt który sprosta jego wymaganiom.  W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów zapewniamy przejrzyste procesy zakupowe  oraz szyfrowanie transakcji. Wszystkie ważne informacje na temat warunków zakupów, gwarancji, zwrotów  znajdą Państwo na naszej stronie.
 

Zapraszamy do zakupów on-line lub do naszego sklepu stacjonarnego w Borzętach, przy ul. Borzęta 484 B.


Polskie Materace Hevea Salon Krakow

 

KUAI S.C. Krzysztof Brzana, Andrzej Hendzel, Iwona Zborowska-Hendzel

Borzęta 484 B

32-400 Borzęta

NIP: 679-316-86-47


Kontakt:
Tel.: 573-054-573, 573-053-573
​E-mail: biuro@krainamateracy.pl

Wpisana do CEIDG (Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej).

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu