KONTAKT I POMOC: biuro@krainamateracy.pl
INFOLINIA: 573-053-573
Strona główna1 » Informacje o firmie

Informacje o firmie

KrainaMateracy.pl jest to firma, która posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży materacy, mebli a także dodatków do wyposażenia sypialni czy pokoju dziecięcego. W naszym sklepie zakupy są proste i bezproblemowe, a przejrzysty układ graficzny pozwoli na szybkie wyszukanie produktu.
 

Kraina Materacy zapewnia swoim klientom doskonałe doradztwo oraz dobór produktu do indywidualnych preferencji. Nasz asortyment cechuje trwałość,  wysoka jakość oraz solida technika wykonania.  


Polskie_Materace_Hevea_Kraina_Materacy

 

Szeroka gama oferowanych przez nas materacy czy łóżek gwarantuje, że każdy klient znajdzie produkt który sprosta jego wymaganiom.  W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów zapewniamy przejrzyste procesy zakupowe  oraz szyfrowanie transakcji. Wszystkie ważne informacje na temat warunków zakupów, gwarancji, zwrotów  znajdą Państwo na naszej stronie.
 

Zapraszamy do zakupów on-line lub do naszego sklepu stacjonarnego w Krakowie, przy ul. Zakopiańskiej 56A/15 (Budynek Trapez Carbo, wejście od parkingu wewnętrznego, nie od ul. Zakopiańskiej)Polskie_Materace_Hevea_Salon_Krakow    
 

 

KUAI S.C. Krzysztof Brzana, Andrzej Hendzel, Iwona Zborowska-Hendzel

Zakopiańska 56A

30-418 Kraków

NIP: 679-316-86-47


Kontakt:
Tel.: 573-054-573, 573-053-573
​E-mail: biuro@krainamateracy.pl

Wpisana do CEIDG (Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej).

Przejdź do strony głównej