KONTAKT I POMOC: biuro@krainamateracy.pl
INFOLINIA: 573 053 573
Strona główna » Promocje » Materace Janpol Premium - gratisy i korzyści

Materace Janpol Premium - gratisy i korzyści

Data dodania: 17-04-2019


Kupując materac z kolekcji Premium zyskujesz:

1. Gratisową przesyłkę
2. Możliwość 14 dniowego zwrotu (szczegóły zwrotów w regulaminie sklepu)
3. Gwarancje komfortowego, zdrowego snu
4. Poduszkę lub 2 poduszki lateksowe Janpol gratis (informacja o ilości gratisowych poduszek widoczna na stronie produktu)

Poduszka lateksowa Janpol


alt

To miękka i sprężysta poduszka o klasycznym kształcie. Doskonale podpiera głowę i szyję, utrzymując je w odpowiednim i bezpiecznym dla zdrowia ułożeniu. Przy każdym ruchu, lateks ulega ściskaniu i rozprężaniu przez co niezależnie od pozycji, w której śpisz, poduszka dobrze podpiera górne partie Twojego kręgosłupa.

Poduszka lateksowa pozwala na komfortowy i relaksujący sen. A jej specjalnie zaprojektowana budowa zapewnia świeżość i najwyższy poziom higieny poprzez niczym nieograniczony przepływ powietrza wewnątrz wkładu. Lateks jest surowcem bardzo higienicznym, nie pochłania kurzu, a na jego powierzchni nie rozwijają się żadne szkodliwe mikroorganizmy, grzyby i pleśń.

Poduszka jest trwała, odporna na uszkodzenia, wygodna i odpowiednia dla alergików. Dodatkowo możesz użytkować ją z obu stron, co znacznie przedłuża jej żywotność.1. Promocją objęte są wybrane materace z kolekcji dla dorosłych. Informacja o gratisowej poduszce jest widoczna w opisie produktu, w przypadku braku informacji w opisie produktu - gratisowa poduszka nie jest wysyłana.

2. Przy zamówieniu w/w materaca w ramach promocji klient otrzymuje gratis w postaci poduszki lateksowej Janpol 1 lub 2 sztuk. Opis poduszki: Wymiar:60 x 40 x 11 cm, idealna do spania czy wypoczynku.

3. Gratisy nie podlegają wymianie. W przypadku odstąpienia od umowy bez podania przyczyny – zwracany jest materac i gratisy w stanie nienaruszonym. W innym wypadku klient jest obciążany wartością gratisu i kosztami jego dostawy. Cena detaliczna gratisu wynosi 176 pln brutto/szt.

4. Promocja trwa od 17.04 2019 do wyczerpania zapasów magazynowych.

5. Wysyłka gratisu nastąpi w dniu wysyłki materaca do klienta.

6. Pozostałe warunki handlowe dotyczące materaców nie ulegają zmianie i są zgodne z aktualnym cennikiem.

7. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.


Materace z kolekcji Premium objęte promocją: model Sirona, Pulse Supreme, Pulse Elegant, Fides, Nolli.
 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Promocje
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu